facebook sociální síť

heureka recenze

Vrácení zboží do 45 dnů

Spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě. Stále je v Česku hrstka lidí, kteří se nakupování přes internet bojí. Protože působíme výhradně na internetu, můžeme vám nabídnout tisíce kusů nábytku a mnoho z nich si můžete upravit dle libosti, aby vám padli do interiéru. V našem katalogu nábytku nabízíme pouze to nekvalitnější zboží a v případě nespokojenosti, ho můžete vrátit do 45 dní.


Kdo má nárok na vrácení zboží ?
Nad rámec zákonných povinností prodávajícího může kupující odstoupit od kupní smlouvy do 45 dnů od dodání zboží za podmínky, že krom všech omezení možnosti odstoupení od kupní smlouvy uvedených v tomto článku či v příslušných ustanoveních občanského zákoníku v platném znění, musejí být splněny i následující podmínky:

- zboží nenese známky užívání, tzn. zejména kupující – spotřebitel nezačal s montáží zboží,
- zboží má kompletní příslušenství, které bylo dodáno prodávajícím spolu s ním,
- zboží je včetně obalového materiálu, který nese známky pouze běžného rozbalení zboží.

U odstoupení dle tohoto odstavce nenáleží kupujícímu právo na vrácení dopravného a lhůta na vrácení kupní ceny činí 30 dnů od vrácení zboží prodávajícímu.

Kde zboží vrátit ?
Pro zaslání odstoupení nebo předmětného zboží po odstoupení může kupující využít i adresu EXITERIA a.s., Areál Jitona a.s., Tománkova 34, Rousínov u Vyškova, 683 01.

Je potřeba původní obal ?
...

Jde vrátit i nábytek, který je již smontován nebo matraci po týdenním používání  ?
...

Které zboží nelze vrátit ?
Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit:

- od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu,
- od kupní smlouvy o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze,
- od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím,
- od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit (zejména matrace a obdobné zboží)
-
od kupní smlouvy o dodávce zvukové nebo obrazové nahrávky nebo počítačového programu, pokud porušil jejich původní obal.


Kdy obdržím peníze zpět ?
Peníze za zboží Vám budou vráceny stejným platebním prostředkem, který jste použili pro provedení počáteční transakce, a to co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od doručení zboží na reklamační oddělení. V případě platby v hotovosti budou zaplacené finanční prostředky kupujícímu vráceny poštovní poukázkou. Ve výjimečných případech lze platbu v hotovosti provést na pobočce prodávajícího na adrese Areál Jitona a.s., Tománkova 34, Rousínov u Vyškova, 683 01, ČR (v pracovní dny od 8-16:30 hodin), kupující na tuto skutečnost ovšem musí prodávajícího upozornit předem nejméně 1 pracovní den. Není však problém se dohodnout na jiný způsob vrácení peněžních prostředků.

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 5 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.