Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 0
 
1
 
 
 
Strana 1 z 0
 
1
 
 
Předsíně a chodby

Jsou součástí všech obytných jednotek a budí první dojem pro návštěvy. Je řeč o Předsíních a vstupních chodbách. Tyto místnosti slouží především jako odkládací prostor. Až přijdete z práce domů, musíme mít v předsíni dostatek prostoru na svléknutí, ale také dostatek odkládacích ploch pro oblečení a obuv. Nezapomínejte při vývěru však, že jsou součástí interiéru a design musí ladit s ostatním nábytkem.

Co v předsíni nesmí chybět?

Výběr předsíně a správné provedení materiálu lidé většinou dnes odbudou. Druhů nábytku do předsíně je velké množství a mnoho lidí nemá o správném rozmístění přehled. Než začnete bezhlavě kupovat vybavení, nejprve se řádně rozmyslete, udělejte si v hlavě představu nebo si celou předsíň načrtněte. Zpravidla se jedná o velmi malé prostory a proto je důležité perfektní plánování a využití doslova každého centimetru.

Bodem číslo jedna je botník a bez něho by se předsíň v žádném případě neměla obejít. Modely botníku se mnohdy liší a na výběr je jich doslova mraky. Pevné botníky z masivu, ekonomické levné botníky, výklopné botníky a Málo kdo se v nich vyzná a vybrat si je sakra těžké. Různé botníky mají odlišné systémy skladování bot a jsou také jinak veliké. Neškodilo by, kdybyste si sami ozkoušeli, jakým způsobem se v nich boty uchovávají. Budete chtít botník otevřený nebo uzavřený? To je už věc praktičnosti a vašeho rozhodnutí (musí to pro vás být pohodlné). V případě otevřených botníků máte stálý přehled o stavu bot a o jejich umístění. Boty v otevřeném botníku se také lépe suší. Zavřené botníky mohou být vybaveny klasickými poličkami nebo mohou být vybaveny vyklápěcím mechanismem. Vyklápěcí botníky dokáží uspořit místo a jsou vhodné i do menších předsíní. Když už vyklápějící, tak raději kvalitnější... často jsem se setkával s tím, že se mi mechanismus zasekl a pro boty jsem se musel dobývat.

Věšák jako bomba moderní doby

Neodmyslitelnou součástí každé předsíně je věšák. Pokud-li jste nezakoupili v celé sestavě i věšák s botníkem, lze ho dokoupit jednotlivě. Můžete si vybrat závěsný nebo stojatý kulatý věšák. Nejčastěji seženete závěsné věšáky s dřevěnými nebo kovovými háčky na pověšení svršků nebo také s poličkou či zrcadlem. Polička na věšáku je velmi praktický doplněk, můžete ji využít k odložení rukavic či čepic. Do větších interiérů lze umístit raději stojatý věšák, kde najde své pravé uplatnění.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 5 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.