Zobrazit výsledky
 

facebook sociální síť

heureka recenze

Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 0
 
1
 
 
 
Strana 1 z 0
 
1
 
 
Kuchyňský nábytek

Kuchyně je to místo, kde se odehrává to největší umění. Každé ráno v ní snídáte, vaříte oběd a večeříte. Děláte jídlo hodiny jen kvůli tomu, že běháte z jednoho místa na druhé sem tam? Prostorná kuchyňská linka a police na kulinářské nádoby vám pomohou trochu se ve svém království orientovat.

Hledáte kuchyňskou linku, stůl se židlemi nebo jiný nábytek do kuchyně? Dáváte přednost kvalitnímu nábytku za krásné ceny? Dejte volný prostor svým dovednostem v kuchyni s našimi kuchyňskými sestavami výhodné jak pro začátečníky tak i pro pokročilé. Doporučujeme pouze kvalitní kuchyňský nábytek s přehledem pro vaření. Budete-li mít kuchyni podle svých představ, nebudete se muset nutit do vaření a dokonce mytí i úklid nádobí se poté z nutného stane radostí.

Údržba kuchyňského nábytku
Běžným používáním nábytku i nešetrným zacházením se spotřebiči se může stát, že se na vaší moderní lince objeví nějaký flek od mastnoty, špína nebo otisky prstů. Vyčistit špinavou vitrínu není žádný věda. Nedoporučujeme však používat agresivní lihové čístící prostředky nebo jiné drogistické přípravky, které by mohli poničit vnější část nábytku. Výhradně doporučujeme měkkou bavlněnou utěrku.

Výběr jídelní židle
Židle má čtyři nohy, podsedák a opěradlo. Zdá se na první pohled, že výběr takové židličky bude lehký jako pírko. Ovšem skutečností je velký výběr barev, materiálů, tvarů a zákazník se pomalu mezi židlemi ztrácí. Do malého kuchyňského koutku je dobré volit židle lehčí a naopak do velké jídelny bychom doporučili masivní moderní židle s vyšším opěrákem.

Designově jsou krásné také čalouněné židle, které vyráběny z materiálů odolných proti otěru a zátěži. Hojně je používána speciální textilie, která bývá speciálně ošetřena proti skvrnám a tekutinám a je ji možné velice snadno čistit speciálními pěnami a prostředky na potahy, nikoli však vodou. Jinak je to se sedáky a návleky, které jednoduše sundáte a vyperete.

Další co byste měli vědět a prodejci vám to většinou nesdělí, je údržba. Plastové židle a kovové jídelní židle se čistí nejsnadněji, většinou vlhkým pouze hadříkem. Na dřevo již je vhodné použít speciální přípravky, které zakoupíte v každé drogerii. Stejně jako chemické neabrazivní prostředky, kterými se čistí čalounění a potahy.

 

Doprava zdarma

Objednejte si nábytek alespoň za 5 000Kč a nábytek vám dovezeme zcela zdarma!

Nábytek pro každého

Zakoupený nábytek Vám dovezeme kamkoliv po ČR a SK s možností montáže Vašeho nového nábytku.

Vrácení zboží do 45 dnů

Nesedí vám některá část zboží? Zboží můžete vrátit až do 45 dnů.